REGENERATIVNA PRAKSA JOGE

regenerativna joga s Tjašo

TERMIN: petek, 17.11. ob 18.30

LOKACIJA: Škrjančevo 1c, Radomlje, poleg Cvetličarne na ovinku (prvo nadstropje po stopnicah)

Vabljeni na obogateno prakso joge, kjer bo poudarek na sproščanju živčnega sistema, globokih mišičnih tkiv in celostni regeneraciji. Regenerativna joga bo vključevala lahkotne jogijske tehnike, daljšo sprostitev in blagodejno meditacijo. Potovali bomo v alfa možgansko stanje, kjer se telo najlažje odpočije, obnavlja in naužije nove energije.

Regenerativna joga je primerna prav za vsakogar, tudi tiste, ki joge še ne poznajo, za vse, ki želijo okrevati po bolezni ali preprosto obnoviti moči. Petkov večer bo v 2 urah prakse ponudili telesu in srcu prostor za mir, za nedoseganje, za neaktivnost, za ne izčrpavanje, za ne prezentiranje. Gre za prijateljevanje s sedanjim trenutkom prisotnosti in prakse prijaznega delovanja do sebe, sprostitve v biti in ne delovati.  

KAJ POTREBUJETE?

Potrebujete 3 odeje, lahko tudi več, svoj bolster ali vzglavnik oz. drugo blazino, ki jo lahko uporabite za mehko podporo pod glavo ali noge, toplejše nogavice, joga podlago in vodo. 


CENA: 22 eur


Oprema je obvezni del regenerativne joge. 

Prijave so obvezne, mesta omejena. Prijavo potrdite z nakazilom na trr predhodno.